Wersow otworzyła własny sklep odzieżowy!

Wersow otworzyła własny sklep odzieżowy!

Kilka dni temu wystartował internetowy sklep odzieżowy Wersow. Projekt tworzony był przez cały rok i stanowi spełnienie największego marzenia influencerki. Zainteresowanie przedsięwzięciem przewyższyło oczekiwania Weroniki.


Widzowie Wersow zapewne wiedzą, że dziewczyna interesuje się modą oraz nowoczesnym stylem. Pasja w tym przypadku została przekuta właśnie w biznes, ponieważ Weronika otworzyła własny sklep odzieżowy. Co znajduje się w jego asortymencie?

Motywem przewodnim Wersow Store jest hasło "INTERNET FRIENDS". Na stronie internetowej zamówić możemy koszulki (jeden wzór, trzy kolory, 99 zł), szlafrok (jeden wzór, jeden kolor, 169 zł) czapki (jeden wzór, cztery kolory, 59 zł) oraz trzy akcesoria (worek sportowy, szczotkę z lusterkiem, a także opaskę odblaskową). Wkrótce w sklepie pojawić się ma damska kurtka oraz spodnie odblaskowe.Nie obyło się bez problemów. Ze względu na ogromne zainteresowanie, serwery sklepu w momencie jego ogłoszenia zostały natychmiastowo przeciążone, przez co dokonywanie zakupów było niemożliwe. Teraz wszystko już na szczęście działa.

Część widzów Wersow nie jest jednak zadowolona z projektu dziewczyny. Pod powyższym materiałem można znaleźć komentarze krytykujące sklep Weroniki. Główne zarzuty dotyczą braku kreatywności oraz wygórowanych cen. Po opiniach możemy sądzić, że użytkownicy oczekiwali czegoś więcej.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupami w sklepie Wersow, to możecie przejść do niego TUTAJ.

 

Co sądzicie o sklepie Wersow Store? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.