Weronika Truszczyńska straciła cały swój sprzęt do nagrywania!

Weronika Truszczyńska straciła cały swój sprzęt do nagrywania!

Widzowie Weroniki Truszczyńskiej, która na co dzień mieszka w Szanghaju mogli ostatnio poczuć się trochę zaniepokojeni, gdyż YouTuberka nie udostępniała na swoim kanale filmów przez dłuższy czas. W najnowszym vlogu wyjaśnia tę przykrą sytuację.


Weronika wyjaśniła, że gdy leciała z Szanghaju do Polski, to mając przesiadkę w Moskwie jej bagaże zaginęły. Jedna walizka znalazła się dość szybko, w której były słodycze i pamiątki z Chin, druga natomiast pozostaje nieodnaleziona. Była ona znacznie cenniejsza, gdyż znajdował się tam cały sprzęt YouTuberki do nagrywania, czyli kamera, laptop czy stabilizator obrazu. O niefortunnej sytuacji Weronika mówi tutaj:YouTuberka jednak nie poddała się i już kupiła sobie zastępczy aparat w postaci używanego Lumixa GH4, którym nagrała kilka filmów, będąc w Polsce. Już niedługo natomiast leci do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka jej siostra i stamtąd także możemy spodziewać się kolejnych vlogów.

Jak widać Weronika nie poddała się mimo przeciwności losu i ponownie uczyniła najlepszą inwestycję z możliwych - czyli w siebie.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.