Wawel Truck na MeetUp 2018 Kraków!

Wawel Truck na MeetUp 2018 Kraków!

MeetUp 2018 Kraków przeszedł już do historii - i to nie tylko ze względu na to, że największe spotkanie widzów z YouTuberami się zakończyło, ale także dlatego, że impreza okazała się wielkim sukcesem.


O sukcesie przede wszystkim świadczy frekwencja, która w tym roku mogła być jeszcze większa, niż podczas zeszłorocznej edycji imprezy, kiedy to na krakowską Tauron Arenę przybyło ok. 20 tysięcy osób. Jak wiadomo, wielka impreza potrzebuje wielkiego rozmachu i tę filozofię bardzo dobrze rozumiał Wawel, który przygotował coś niezwykłego dla odwiedzających MeetUp.

Pomimo rozmiaru całego wydarzenia i świetnych stoisk innych sponsorów, to właśnie stoisko Wawela najbardziej się wyróżniało spośród wszystkich. Bo przecież nikt inny nie przyjechał ogromną ciężarówką Mercedesa, którego srebrna gwiazda była większa od większości głów ludzi odwiedzających wydarzenie.Cos sie szykuje ?


Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)


Zmodyfikowana ciężarówka przyciągała ogromną uwagę już od samego początku imprezy, przez co praktycznie od razu uformowała się spora kolejka chętnych do zajrzenia do środka monstrualnego pojazdu. A czekać było warto, bo wewnątrz znajdowała się masa atrakcji w postaci gier ruchowych czy gier z rozszerzoną rzeczywistością. Po skończonej zabawie nikt jednak nie wychodził z trucka z pustymi rękami, bo do dyspozycji była także specjalna strefa wypełniona słodyczami, których każdy mógł wziąć dla siebie aż w nadmiarze.Niekonwencjonalna atrakcja od Wawelu okazała się wielkim sukcesem i z całą pewnością była jednym z bardziej charakterystycznych punktów na całej Tauron Arenie. Jeśli spotkacie na trasie ogromną ciężarówkę w charakterystycznych barwach, to możecie być pewni, że zobaczyliście właśnie coś niesamowitego... i słodkiego.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.