Watch Dogs na PC za darmo!

Watch Dogs na PC za darmo!

Ubisoft rozdaje Watch Dogs na PC za darmo! Zobaczcie, jak możecie odebrać swój egzemplarz gry i do kiedy możecie się po niego zgłosić! 


Firma Ubisoft przygotowała dla użytkowników Uplay niespodziankę. Otóż pierwsza część gry Watch Dogs jest dostępna zupełnie za darmo. Można ją odebrać, logując się na swoje konto Uplay. Akcja rozpoczyna się 7 listopada, a zakończy kilka dni później - 13 listopada. Grę możecie znaleźć tutaj.

Trailer Watch Dogs z targów E3:Warto nadmienić, że jeżeli nie macie konta na platformie Ubisoftu, to bez problemu możecie założyć tam konto i odebrać upominek w postaci gry. Choć Watch Dogs, wydane w 2014 roku nie jest już zbyt wiele warte, zwłaszcza na PC, to jednak zawsze miło jest coś dostać za darmo. Gra nie spełniała obietnic twórców, zwłaszcza pod względem graficznym, gdyż efektowność grafiki zmniejszono ze względu na problemy z wydajnością. Jednak dzisiaj po kilku latach warto po nią sięgnąć, gdyż dostępne są różne patche i łatki poprawiające grafikę.

Dodatkowo nie jest to żaden darmowy weekendowy dostęp do gry, a pełnoprawny tytuł, z którego będzie można skorzystać w dowolnym momencie. Nawet jeśli aktualnie nie mamy ochoty zagrać w Watch Dogs, to być może w przyszłości nam się przyda?

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl