Człowiek Warga parodiuje BOXDELA!

Człowiek Warga parodiuje BOXDELA!

Ostatnimi czasy popularne stały się parodie BOXDELA, które wyśmiewają jego ciekawostki oraz sposób uzyskiwania "łapek w górę" pod materiałami. Tą modą podążył dziś też Człowiek Warga z kanału Z Dupy, który totalnie zniszczył system!


Jak mogliście wcześniej przeczytać, Maciej Dąbrowski z kanału ZDupy postanowił sparodiować serię BOXDELA "10 CIEKAWOSTEK które ROZWALĄ CI MÓZG!" na "10 CIEKAWOSTEK, KTÓRE NAPRAWDĘ ROZJEBIĄ TWÓJ MÓZG". Warga słynie z kontrowersyjnego humoru i potraktował swój tytuł dosłownie, więc z jego filmu dowiecie się jak rozwalić sobie mózg na 10 różnych, nietypowych sposobów:
Co ciekawe, właśnie dziś Michał powrócił na YouTube po 3 tygodniowej przerwie, z maratonem TRZECH SZOKUJĄCYCH TAJEMNIC INTERNETU. Dla osób, którym ten fakt umknął przygotowaliśmy film rozpoczynający dzisiejszy maraton.
Wielu widzów BOXDELA przyjęło film Wargi jako atak w stronę ich ulubionego YouTubera. Na szczęście, Michał wszystko wytłumaczył i skomentował tę akcję na swojej grupie - Buntownicy Boxdela.
Maciek to moja dobra mordka. Zapytał się czy może zrobić taki film i bardzo się szanujemy. EasyTo, że BOXDEL tak zareagował na parodię samego siebie, świadczy o jego dystansie, którego mogłaby pozazdrościć chyba niejedna osoba! Maćkowi natomiast gratulujemy pomysłu - na taką, a nie inną interpretację, mógł sobie pozwolić tylko on!


Jak Wam się podoba film na kanale Z Dupy? Czekaliście na powrót BOXDELA? Piszcie w komentarzach!