Wardęga wysadził auto! [WIDEO]

Wardęga wysadził auto! [WIDEO]

Wczoraj wieczorem, na prywatnym profilu Sylwestra Wardęgi mogliśmy zobaczyć livestream, na którym Wardęga wysadził samochód. Oprócz płonącego samochodu, na nagraniu mogliśmy zobaczyć też ogromnego robota i całą ekipę nagraniową.  Wszystkie te rzeczy mogą świadczyć tylko o jednym - już niedługo usłyszymy o nowej produkcji Sylwestra! Nie wiemy na razie czy będzie to kolejny prank, czy może dłuższy film. Jedno jest pewne.  Z takimi efektami specjalnymi nowa produkcja Wardęgi to na pewno będzie coś interesującego.


Ostatnio mogliśmy zauważyć brak materiałów na kanale SA Wardega, ze względu na wyjazdy Sylwestra.  Jednak dzięki wyzwaniu Virgin Mobile na kanale Wardęgi pojawiły się w tym miesiącu dwa filmiki z podróży YouTubera po Peru, kraju, z którego pochodzi aż 40 tysięcy jego subskrybentów. Aby zobaczyć, że filmy o tematyce podróżniczej dobrze przyjęły się wśród fanów Sylwestra, wystarczy spojrzeć na milion wyświetleń pod filmem z wyjazdu, który został wrzucony zaledwie tydzień temu.Jeśli chcecie natomiast zobaczyć samą detonację pojazdu, to fragment wczorajszego streama obejrzycie poniżej. Niestety nie zobaczyliśmy tu niesamowitego wybuchu rodem z hollywoodzkich filmów. Tak czy inaczej, pękające opony nie raz przeraziły Sylwetstra.


Czekacie na nowy film od SA Wardęgi? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.