Wardęga odpowiada na oświadczenie Vogule Poland

Wardęga odpowiada na oświadczenie Vogule Poland

Vogule Poland to duet, który zajmuje się komentowaniem wszelkich celebryckich dram. Podobnie wygląda teraz sytuacja Sylwestra Wardęgi - niegdyś prankstera z największą liczbą subskrybentów, dziś komentatora na kanale WATAHA - Krulestwo. Między twórcami w ostatnim czasie pojawił się konflikt, który został zapoczątkowany przy publikacjach dotyczących... Wersow.


Dwa tygodnie temu na kanale Vogule Poland pojawił się film o tytule "Jak Wersow zapętliła się we własnej ściemie". W materiale chłopaki odnieśli się do skopiowanego przez YouTuberkę zdjęcia, które potem usprawiedliwiała nagrywaniem filmu, w którym odtwarza fotografie celebrytów. Tydzień potem ten sam temat poruszył Sylwester Wardęga publikując wideo "SPRYTNA WERSOW".

Po tym wydarzeniu na Twitterze rozpętała się dyskusja, w której Patryk i Adam nie kryli swojego oburzenia z powodu rzekomego skopiowania ich materiału. Internauci zareagowali i wypomnieli Vogule Poland hipokryzję na polu wyśmiewana innych z powodu ich zachowania w dobie pandemii czy zarabiania na własnym sklepie. Nawet oddani fani postanowili zabrać głos i zaznaczyli, iż sami zauważyli w swoich idolach negatywną zmianę. Niedługo potem na YouTube pojawił się czterdziestominutowy film, w którym Vogule Poland odnosi się do tych zarzutów. Zebrał on więcej łapek w dół niż w górę, a w komentarzach można było przeczytać niepochlebne opinie. Niestety, wideo została już zdjęte przez prowadzących program.

23 stycznia światło dzienne ujrzał materiał Sylwestra Wardęgi, w którym twórca przedstawia screeny z dowodami o własnej racji i zaznacza, że atak w jego stronę nie miał sensu. Sugeruje także, że Vogule Poland uwzięło się na YouTuberce pod pseudonimem Andziaks, a także nie zwraca uwagi na obostrzenia. Tym samym nazywa chłopaków hipokrytami, ponieważ sami nie stosują się do tego, co przekazują innym i czego nie popierają u celebrytów.Vogule Poland opublikowało w końcu na swojej stronie długi wpis, który odnosi się do wszelkich zarzutów, a chłopaki częściowo przyznają się do winy i sami zaznaczają, że spadła na nich ogromna fala krytyki. Wpis w tym momencie jest jednak niewidoczny.

Sylwester Wardęga jednak nie poprzestał na jednym filmie i dziś światło dzienne ujrzał kolejny, w którym YouTuber odniósł się do oświadczenia Vogule Poland. Twórca znowu przedstawił sytuacje, które bardzo źle świadczą o Patryku i Adamie, na przykład fakt współpracy z Piotrem Kaszubskim w zamian za zabiegi w klinice medycyny estetycznej. Poza tym Wardęga tłumaczył się z zarzucanego mu molestowania kobiet, a także zaznaczył, że to on pierwszy został zaatakowany w tym konflikcie.Czy to już koniec internetowej wymiany zdań między Wardęgą a Vogule Poland? Z pewnością przekonamy się o tym w najbliższym czasie. A Wy, po której stronie konfliktu stoicie?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.