Wardęga pokazał, jak mieszka w Indiach

Wardęga pokazał, jak mieszka w Indiach

Indyjskie wycieczki Wardęgi nie są żadną tajemnicą. Wiadomo bowiem, że twórca nagrywał tam pranki. Pierwszych efektów jeszcze się nie doczekaliśmy, ale wszystko ku temu jest na najlepszej drodze, chociaż warunki nie są zbyt sprzyjające.


Jeden z widzów napisał w komentarzu, że tak wyglądają mieszkania YouTuberów, którzy nie udostępniają nagminnie reklam. Ten słodko-gorzki komentarz ma w sobie sporo prawdy. Mieszkanie Sylwestra w Delhi - stolicy Indii pozostawia bowiem wiele do życzenia, a w podobnych lub gorszych warunkach musi tam żyć wiele milionów ludzi.Chociaż to zabrzmi luksusowo, to wcale takie nie jest - twórca ma mobilny szalet, nieprzewidzianą wentylację pokoju czy osobisty grzejnik. Chociaż warunki nie są najlepsze, to jednak Sylwek nie narzeka i podchodzi do wszystkiego z humorem.

Dużym problemem dla twórcy jest ogromny smog, panujący w Indiach. Często przekracza on wszelkie normy, przez co musi on na co dzień chodzić w maskach antysmogowych, a nawet w nich spać!

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Sylwek pochwalił się, że po dwóch latach nagrał prank, z którego nareszcie jest zadowolony. Mamy nadzieję, że oznacza to powrót tego typu filmów na jego główny kanał oraz że odniosą one sukces.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.