Wardęga o zdemaskowaniu Kamerzysty Kruszwila

Wardęga o zdemaskowaniu Kamerzysty Kruszwila

Wardęga po dłuższej przerwie wrócił na swój kanał Krulestwo i bardzo szybko zabrał się za głośny w ostatnich dniach temat. 


W swoim nowym filmie poruszył on kwestię Lorda Kruszwila i jego Kamerzysty, którego zdemaskowała Planeta Faktów. YouTuber zajmujący się ciekawostkami stworzył specjalny odcinek, w którym miał wyjawić "10 szokujących faktów o Lordzie Kruszwilu".

Fakty o Lordzie Kruszwilu były tym, czego wszyscy się domyślali - demaskacją jego portfela. Każdy jednak zdążył już zdać sobie sprawę z tego, że kanał Kruszwila jest satyrą i raczej nikt nie bierze tego wszystkiego na poważnie. Problemem jednak okazała się ciekawostka dotycząca Kamerzysty Kruszwila, którego tożsamość jest ukrywana i twórcy najwyraźniej nie chcą jej zdradzać. A raczej nie chcieli, bo to już nastąpiło dawno temu, jednak teraz stało się to publicznie wiadome, gdyż film Planety Faktów na ten temat został obejrzany już prawie 1.5 miliona razy.Wardęga w swoim filmie tłumaczy, że chociaż tożsamość Kamerzysty była istną tajemnicą poliszynela, to jednak należało uszanować wybór obu Panów o anonimowości Kamerzysty. Zwraca on także uwagę na pobudki Planety Faktów, twierdząc, że nie były one do końca słuszne i szczere. Apeluje także o to, aby nie kopać dołków swoim YouTube'owym znajomym i nie próbować bogacić się w subskrypcje kosztem innych.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.