Wardęga odzyskał prawo jazdy!

Wardęga odzyskał prawo jazdy!

Najpopularniejszy polski YouTuber - Sylwester Wardęga, który na swoim kanale liczącym prawie 3,5 miliona subskrypcji zajmuje się prankami, które zostały obejrzane prawie 600 mln razy, znów z prawem jazdy.


25 maja 2014 roku Sylwek miał mało przyjemne z policją, a dokładniej został zatrzymany przez stróżów prawa za szybką jazdę podczas powrotu z Krakowa do Warszawy. Policjanci twierdzili, że Wardęga przekroczył prędkość, ale nie byli w stanie tego udokumentować. W efekcie zabrano mu prawo jazdy.


Dzisiaj na jego oficjalnym fanpage’u na Facebook’u wszystkim z radością oznajmił, że egzamin na prawo jazdy został zdany pomyślnie i nie będzie już musiał omijać policji jeżdżąc po mieście, ponieważ jak sam mówi: zaczynało go to już stresować. Warto przypomnieć, że kilka tygodni wcześniej Wardęga został złapany na jeździe bez prawa jazdy, przez co odholowany został jego samochód.


Z tej okazji wznawia akcję psiakobusa czyli rozdawanie karmy psom w schroniskach. Niestety nie ma już sponsora więc wierzy w to, że mu pomożecie! Również z całej radości spowodowanej odzyskaniem prawa jazdy zrobił sporą promocję na ciuchy w swoim sklepie, a cały dochód wykorzysta na zakup karmy dla psów. Jeśli chcecie wspomóc akcję serdecznie Was zapraszamy na http://wardegawear.com


Macie jakieś kolejne wyzwania dla Sylwestra związane z odzyskaniem prawka? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.