Wardęga jednak odpowiada na kolejne zarzuty Gargamela - są screeny rozmów

Wardęga jednak odpowiada na kolejne zarzuty Gargamela - są screeny rozmów

Sprawa Gargamela i Wardęgi trwa już od dobrych kilku dni. Jeszcze wczoraj na kanale pierwszego pojawił się film, w którym twórca odpowiada na wcześniejszy film Sylwestra. To wszystko wczoraj późnym wieczorem na swoim livestreamie omówił Wardęga, który powiedział, że to prawdopodobnie już koniec tej "dramy". Jak się okazuje, nie do końca.


Dziś w godzinach wieczornych na kanale "Krulestwo" niespodziewanie pojawił się materiał, w którym Sylwester analizuje wczorajszy film Gargamela. Wardęga tłumaczy w nim m.in., że tak naprawdę pokazywał ominięte przez niego znaki i niczego nie chciał nigdy ukryć. Odnosi się także do sprawy tytułu filmu twórcy, który nazwał go "WARDĘGA WAS OSZUKAŁ". Teraz Sylwek postanowił zrobić na złość YouTuberowi i najnowszy film nazwał "GARGAMEL WAS OSZUKAŁ - DRAMA ALERT". Wardęga komentuje także po raz kolejny sprawę wyjścia z samochodu powołując się na kodeks postępowania karnego. Po wszystko to i wiele więcej odsyłamy was do poniższego filmu:Dla przypomnienia poniżej przedstawiamy Wam wczorajszy materiał Gargamela, do którego odniósł się wyżej Sylwester. Całość obejrzycie tutaj:Wygląda na to, że to już koniec sporu twórców. Gargamel wspomniał, że to jego ostatni film na ten temat. Wardęga natomiast mówi, że cała drama go wykończyła i podsumowuje swój materiał słowami, że "internet nie zapomina". Na końcu dodaje napis, który mówi nam m.in. że cała afera ukazuje patologie polskiego internetu i wystarczy rzucać bezpodstawnymi argumentami, żeby oskarżony został wyzwany przez innych.

Co sądzicie o tej sprawie? Myślicie, że Gargamel mimo zapowiedzi o zakończeniu "dramy" odniesie się do najnowszego filmiku Sylwestra?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.