Wardęga ostro komentuje ostatni film Marcina Dubiela

Wardęga ostro komentuje ostatni film Marcina Dubiela

Kilka dni temu na kanale Marcina Dubiela pojawił się film, w którym YouTuber wraz ze swoim znajomym poszukiwał osoby bezdomnej. Poszukiwania zostały zakończone nagraniem przekazania pieniędzy oraz drogich butów dla osoby potrzebującej pomocy, jednak sposób nakręcenia filmu nie wszystkim przypadł do gustu. 


Opinie na temat filmu Marcina Dubiela wygłosił Sylwester Wardęga w najnowszym filmie na kanale "Krulestwo". YouTuber przyznał, że wartościowy i szczytny pomysł polegający na pomocy innym ludziom, był dobrym posunięciem, jednak sam film, a dokładniej jego sposób w jaki został zagrany i zmontowany, nie do końca zobrazował zamiary Marcina.

Wardęga pochwalił sam pomysł, jednak skrytykował jego wykonanie. Twórca uznał, że sceny z pokazaniem drogich ubrań, dużej ilości gotówki czy samego przekazania pieniędzy potrzebującemu są po prostu zbędne i wyglądają w pewnym sensie sztucznie. Sylwester przyznał także, że bezdomny dużo bardziej ucieszyłby się z zakupów spożywczych, niż z bardzo drogich butów. Pełną opinię twórcy na temat filmu Marcina Dubiela znajdziecie w poniższym materiale. 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.