Wardęga mówi co zrobi, gdy wyprzedzi go Blowek

Wardęga mówi co zrobi, gdy wyprzedzi go Blowek

Nie od dziś wiadomo, że zmiana na czele rankingu YouTuberów z największą ilością subskrypcji w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Pisaliśmy o tym już w lipcu ubiegłego roku, gdy Blowek zbliżał się do granicy 3 milionów subskrypcji na swoim koncie. Dziś, gdy wyprzedzenie Wardęgi jest już w sumie kwestią czasu, sam Sylwester wypowiedział się co zrobi gdy pewnego dnia spadnie na pozycję numer dwa wspomnianej listy.


Na chwilę obecną Sylwester Wardęga posiada na swoim głównym koncie 3 541 001 subskrypcji, natomiast Blowek nieco ponad 120k mniej - 3 418 755 stałych widzów. Patrząc na obecne przyrosty Karola nie jest to aż tak duża różnica i prędzej czy później wskoczy on na pozycję numer jeden. W swoim najnowszym filmie Sylwester mówi, że zdążył się do tego mentalnie przygotować. Jak sam wspomniał fakt spadku na pozycję numer dwa może dać mu sporo nowej motywacji, bo znacznie łatwiej kogoś gonić, niż uciekać, tym bardziej że pozycję lidera Wardęga dzierży już od naprawdę długiego czasu.

Nie oznacza to jednak, że Sylwester ma zamiar złożyć broń. Już wkrótce na jego kanale pojawią się długo zapowiadane filmy z Brazylii, z którymi twórca wiąże duże nadzieje. Wardęga ma także zamiar zacząć vlogować na swoim głównym kanale co niewykluczone również może przysporzyć mu sporą liczbę nowych widzów.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszego rankingu youtuberów, gdzie na bieżąco widać jak zmieniają się poszczególne liczby czołówki twórców. Możemy być przekonani o jednym - zarówno Sylwester jak i Blowek podejmą wszelkie starania by swoje kanały utrzymać w jak najlepszej kondycji jeszcze przez długi czas.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.