Sylwester Wardęga aresztowany w Dzień Dobry TVN!

Sylwester Wardęga aresztowany w Dzień Dobry TVN!

Dzisiejszym gościem programu Dzień Dobry TVN, porannego magazynu telewizyjnego, był między innymi Sylwester Wardęga -  twórca największego pod względem subskrypcji kanału w Polsce. Twórca znany jest z prowokowania policji i wielu procesów sądowych spowodowanych swoimi prankami. Co wymyślił YouTuber, aby zaskoczyć widzów TVN?


Ustawiona akcja, czy prawdziwa prowokacja?

Chwilę przed tym, gdy Sylwester miał wystąpić w programie, wbiegł on do studia, gdzie w tym czasie był prowadzony wywiad z Jerzym Kryszakiem i jego synem. Za YouTuberem weszła trójka policjantów, którzy najpierw położyli Sylwestra na ziemię z tak wielką siłą, że ten uderzył głową o podest, a później wyprowadzili go ze studio.

Tutaj możecie obejrzeć urywek programu, w którym widać całą akcję:


Jak się okazało, w dalszej części programu, była to ustawiona akcja, wymyślona wraz z ekipą TVN.

Reakcja prezenterów i wyjaśnienia Wardęgi

Po incydencie Piotr Kraśko, współprowadzący Dzień Dobry TVN, zapytał Sylwestra, czy potrafi on zachować umiar i czy nie jest tak, że się zapędził, aby tylko zdobyć wyświetlenia i polubienia. Twórca odpowiedział, że ma granice, których nigdy nie przekroczy, np. nigdy nie będzie robił poważnych pranków na dzieciach. Wspomniał również, że przez ludzi myślących tak, jak pan prezenter, twórcy robiący żarty innym ludziom, zaczynają się zastanawiać nad konsekwencjami swojego pranku, które często bywają wyolbrzymione. "Dochodzimy do momentu, że już praktycznie tego nie chcemy robić, bo się boimy" - komentuje Sylwester Wardęga.

Tutaj znajdziecie wyjaśnienie całej sytuacji i wywiad z twórcą:


Wardęga powraca?

Sylwester wspomniał, że teraz na YouTube upada wiele kanałów tworzących podobne treści jak on. Powiedział, że niedługo zamierza wrócić, prawdopodobnie z filmem z okazji Halloween. Oznacza to, że już niedługo będziemy mogli regularnie oglądać produkcje YouTubera, które, jak wiemy, zawsze są dopracowane i na bardzo wysokim poziomie.

Pomimo że twórcy często krytykują telewizję w swoich filmach, to jednak bardzo chętnie przyjmują zaproszenia do różnego rodzaju programów. Jest to świetna okazja dla widzów, aby lepiej poznać twórcę i usłyszeć od niego odpowiedzi na pytania zadawane przez ludzi patrzących z innej perspektywy - prezenterów telewizyjnych. Mamy nadzieję, że YouTuber pozytywnie zaskoczy wszystkich planowanym filmem. Czekacie na najnowsze produkcje Sylwestra?

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl