Wapniak ze szczerym wpisem podsumowującym ostatnie lata

Wapniak ze szczerym wpisem podsumowującym ostatnie lata

Wapniak opublikował na Facebooku wpis, w którym podsumował kilka ostatnich lat swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Twórca wypunktował przy tym przełomowe etapy swojej kariery.


Wapniak to twórca znany z przebranżowienia. Część osób kojarzyć go może jako "tego od pranków" lub osobę nagrywającą materiały o pokerze i samorozwoju. Teraz prowadzi on własną działalność i kreuje treści poświęcone tematyce gospodarczej i wolnościowej.

Proces swojej przemiany postanowił opisać w specjalnym wpisie na Facebooku. Maciej przedstawia w nim momenty kluczowe dla swojej kariery i rodziny. Zdecydował się też na przekazanie dosyć niewygodnych kwestii pokroju finansowych wpadek i zmiany stylu życia.


Pełen post przeczytacie klikając tutaj.


Jak sam twierdzi - to właśnie wszystkie problemy na jego drodze sprawiły, że postanowił wystartować z projektem VETO. Decyzja się opłaciła, gdyż Wapniak posiada teraz świetnie prosperujący kanał oraz zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Twórca zdradził także nieco z prywatnego życia. Wygląda na to, że właśnie został ojcem drugiego dziecka. W imieniu całej redakcji składamy gratulacje i życzymy powodzenia w wychowaniu!

 

Co sądzicie o podsumowaniu Wapniaka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.