Wapniak wyruszy na Antarktydę! Ze sobą weźmie dwóch widzów

Wapniak wyruszy na Antarktydę! Ze sobą weźmie dwóch widzów

Ponad 100 lat temu Roald Amundsen jako pierwszy człowiek na świecie dotarł na biegun południowy. Natomiast w przyszłym roku na Antarktydzie pojawi się Wapniak, który został przywódcą ekspedycji Amundsena.  Podczas wczorajszego livestreama na fanpage'u Wapniaka został wyłoniony przywódca, który musiał pokonać przeciwników w ciężkich zadaniach, a jedyną dozwoloną pomocą był chat, gdzie widzowie mieli możliwość udzielenia podpowiedzi dla swojego faworyta.


Oprócz Maćka do konkursu przystąpili bloger Tomasz Saweczko oraz vloger Jacek Gadzinowski, jednak ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden.  Mimo zaciętej walki udało się właśnie Maćkowi, a teraz jego zadaniem będzie wybranie dwóch widzów, którzy polecą z nim.  W najbliższych dniach na jego Facebooku pojawi się konkurs, w którym główną nagrodą będzie wyjazd na biegun południowy!


Swoim sukcesem Wapniak pochwalił się na fanpage'u:Konkursowy film Wapniaka "Nowy cel"Odwiedzenie bieguna południowego to nie pierwsza tego typu wycieczka Maćka. Wcześniej Wapniak odwiedził już Islandię oraz Grenlandię, a całą relację z obydwu miejsc mieliśmy okazje śledzić na jego kanale. Miejmy nadzieję, że podczas podróży po biegunie południowym Maciek nie zapomni o swoich widzach i będziemy mogli choć na chwilę poczuć się, jak uczestnicy jego ekspedycji.


Film z Grenlandii: 
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.