Wapniak rozpoczyna ciekawą współpracę z Vonskym!

Wapniak rozpoczyna ciekawą współpracę z Vonskym!

Wapniak zamierza poszerzyć tematykę filmów na swoim kanale i do współpracy zaprasza Vonsky'ego z Vonsky Channel. Czego możemy się spodziewać po ich kolaboracji?


Tak naprawdę niewiele jeszcze wiadomo, jednak dużo można wywnioskować z najnowszego posta i filmu na Facebooku Wapniaka. Na jego początku zapowiada wspomnianą współpracę z Vonskym, który ma przeprowadzać na jego kanale różne akcje społeczne i kręcić filmy.

Bardzo możliwe, że będą to filmy podobne do tego, który znalazł się w dalszej części wideo Wapniaka. Chodzi o materiał, który został nagrany już wcześniej przez Vonsky'ego. Pyta on w nim Amerykanów o "polskie" obozy śmierci i sprawdza, jaka jest ich świadomość na ten temat. Wyniki rozmowy są zaskakujące i pozwalają uświadomić sobie, jak często mylne mamy przypuszczenia o Amerykanach i ich wiedzy o naszej historii.Sama treść posta jest także znacząca. YouTuber odnosi się do mentalności Polaków, którzy chcą załatwiać większość spraw poprzez ustawy. Apeluje też o edukację, samorozwój i uświadamianie, gdyż jak twierdzi, jest to jedyna droga do wolności.

Możemy się domyślać, że jego nowa działalność, którą wspomoże Vonsky będzie starała się oddziaływać właśnie na mentalność Polaków. Jesteśmy bardzo ciekawi, z jakim odbiorem spotkają się tego typu filmy i czy rzeczywiście zmienią coś w naszym społeczeństwie lub bardziej je uświadomią. Oczywiście trzymamy kciuki, bo zawsze warto dążyć do rozwoju.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.