Walka Logan Paul vs KSI zarobiła już 190 mln dolarów!

Walka Logan Paul vs KSI zarobiła już 190 mln dolarów!

"Największe wydarzenie w historii internetu" - tak nazywana jest walka tytułowych twórców internetowych, która odbędzie się już 9 listopada. Okazuje się, że wydarzenie zarobiło już... 190 milionów dolarów.


Logan Paul oraz KSI w przeszłości toczyli już realny bój, ale ten zakończył się remisem. Teraz przyszedł czas na powtórkę, która cieszy się wręcz niewyobrażalną popularnością w środowisku internetowym. Nie bez kozery nazywana jest "największym wydarzeniem w historii internetu".

Walka odbędzie się 9 listopada w Los Angeles - wydarzenie udostępnione zostanie za pomocą platformy streamingowej DAZN. Nie jest ona dostępna w Polsce, więc jedynym rozwiązaniem jest użycie sieci VPN.Sam event jest niezwykle kontrowersyjny - głównie ze względu na przeróżne sytuacje z Loganem Paulem w roli głównej. Twórca oskarżony został chociażby o okrucieństwo wobec zwierząt. Internautom nie spodobało się także filmowanie zwłok samobójców w Japonii.Bilety na walkę nie należą do najtańszych. Podstawowa wersja kosztuje 41 dolarów, a za najdroższą wejściówkę należy uiścić opłatę w wysokości... 725 dolarów. Liczba sprzedanych biletów nie jest znana, lecz wiemy, że organizatorzy oraz walczący twórcy zarobili na nich już 190 milionów dolarów.

Po zakończeniu walki z pewnością na łamach naszej strony pojawi się podsumowanie wydarzenia wraz z jej końcowym wynikiem.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.