Walka Logan Paul vs. Floyd Mayweather bez zwycięzcy

Dziś w nocy odbyła się wyczekiwana walka amerykańskiego YouTubera - Logana Paula z byłym zawodowym mistrzem świata w boksie - Floydem Mayweatherem. Ku zdziwieniu wielu, walka odbyła się w pełnym dystansie, a Logan Paul nie poddał się ciosom zawodowego boksera. 


Walka odbyła się na specjalnych zasadach i nie była punktowana, co oznacza, że formalnie pojedynek skończył się remisem. Pomimo tego, to Mayweather zaznaczył swoją przewagę w pojedynku. Bokser na 107 zadanych ciosów, trafił 43 razy. YouTuber natomiast na 217 ciosów, trafił jedynie 28 razy.

W Polsce walka na antenie TVP Sport była dostępna za darmo, natomiast za granicą za show trzeba było zapłacić prawie 50 dolarów. Wiele osób, szczególnie tych, którzy zdecydowali się zapłacić tę niemałą kwotę, negatywnie oceniło całą galę, która według ich opinii była po prostu nudna.Wielu ekspertów oceniło także samą walkę wieczoru, mając mieszane zdanie o rywalizacji. Pojawiły się m.in. opinie, że Floyd Mayweather w pewnym momencie mógł znokautować Logana, ale celowo mu pomógł, żeby ten utrzymał się w pojedynku. Kontrowersyjny fragment możecie obejrzeć poniżej:

 Logan Paul po walce był z siebie bardzo zadowolony i jak powiedział, "niemożliwe nie istnieje". Według nieoficjalnych informacji, Logan Paul za walkę otrzymał ok. 20 milionów dolarów, natomiast Floyd Mayweather nawet kilkukrotnie więcej.

 Z ciekawostek dotyczących wejścia Logana do walki, warto wspomnieć, że YouTuber wyszedł z naszyjnikiem z kolekcjonerską kartą Pokemon, którą kupił za 150 tysięcy dolarów.


Oglądaliście walkę Logana Paula z Floydem Mayweatherem? Piszcie!


Źródło zdjęć: CHANDAN KHANNA/AFP/East New 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.