Ruszyła wielka wakacyjna promocja na Steam!

Ruszyła wielka wakacyjna promocja na Steam!

Promocje na przeróżne produkty zawsze są mile widziane - zwłaszcza jeżeli procent o jaki pierwotna cena została obniżona jest w miarę duży. Nie inaczej jest w przypadku graczy i przecen na przeróżne produkcje. Tak się właśnie składa, że dzisiaj rusza Steam Summer Sale 2017!
W ciągu roku wyróżnić możemy dwa takie okresy, podczas których gracze na całym świecie zacierają ręce i przygotowują się do zakupu wielu tytułów za stosunkowo niską cenę. Mowa tutaj oczywiście o Steam Winter oraz Summer Sale - to drugie wydarzenie rozpoczęło się właśnie dzisiaj!Czego możemy się spodziewać? Oczywiście tysięcy obniżek przeróżnych gier wideo - począwszy od tych mniej znanych do tych z wysokiej półki. Promocje zapewne ponownie będą przyciągać wielu użytkowników i patrząc na wyniki z ostatnich lat - Valve zapewne po raz kolejny pochwalić się będzie mogło pobiciem finansowego rekordu. Steam Summer Sale wystartowała dzisiaj i potrwa do 5 lipca.

Czekacie na jakąś konkretną promocję? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.