Wakacje Nitra i Isamu!

Wakacje Nitra i Isamu!

Wakacje to okres błogiego odpoczynku, na który możemy sobie pozwolić raz w roku. Nawet YouTuberzy potrzebują naładować baterię, aby nagrywać coraz to lepsze materiały. Z ostatnich dni lata korzystają Nitro i Isamu, którzy wraz z Sanderką, Nymfą, Bartkiem i jego dziewczyną postanowili wybrać się na kilku dniowy urlop. Gdzie? Przeczytajcie sami!


A wszystko zaczęło się w styczniu. Isamu rozpoczął planowanie wyjazdu na początku roku, lecz Nitro nie do końca był przekonany i do momentu kupienia biletów myślał, że to troll. YouTuberzy zakupili GoPro oraz potrzebne do niego akcesoria i 22 sierpnia wylatują na Wyspy Kanaryjskie do Hiszpanii. Sergiusz zapewnił nas, że przez te 10 dni dziać się będzie sporo. Relację z podróży będziemy mogli śledzić na Ich kanałach oraz Snapchacie. Gdybyście byli ciekawi jakie snapy ma PompaTeam to zapraszamy na nasze stare, dobre zestawienie Snapchatów YouTuberów.


snapchaty-apy-760x480

Każdy kto zna Nitra dobrze wie, że lubi uszczęśliwiać widzów. Tym razem zastanawia się nad kupnem drona. Prawdopodobnie pomyśleliście "a co my mamy z tym wspólnego?". Już spieszymy z odpowiedzią - YouTuber kupi drona, aby nagrać opalające się topless dziewczyny na plaży. Wszystko to zostanie opublikowane na YouTube, jedynym warunkiem jest zdobycie 15 tysięcy łapek w górę pod filmem. To dość niska cena za oglądanie złocistych plaż, błękitnych wód i ... pięknych dziewczyn jak zapewnia Sergiusz! Osoby, które są chętne na zwiedzanie Hiszpanii we własnym domu zachęcamy do polubienia filmu Nitra!
Co myślicie o pomyśle Nitra? A gdzie Wy byliście na wakacjach? Piszcie w komentarzach!