W szkole śmiali się z młodego YouTubera. Internauci postanowili mu pomóc

W szkole śmiali się z młodego YouTubera. Internauci postanowili mu pomóc

Dziś rano media społecznościowe obiegł jeden z komentarzy Pauliny. Dziewczyna przedstawiła w nim historię swojego brata, który założył kanał na YouTube. Ten po publikacji krótkiego filmu stał się obiektem żartu u kolegów ze szkoły. Internauci długo nie czekali i okazali ogromne wsparcie dla młodego YouTubera "rajdując" jego konto. 


Komentarz siostry młodego chłopca został zamieszczony na Facebooku. Paulina napisała w nim, że jej 9 letni brat założył kanał na YouTube, na którym się przedstawił oraz pokazał papugę. Jak pisze autorka, pod filmami dostał jednak same łapki w dół, a w szkole z tego powodu go nie lubią.Komentarz szybko rozprzestrzenił się viralowo po sieci - w tym na Twitterze, gdzie zebrał tysiące polubień, na facebook'owych grupkach czy fanpage'ach (np. DREJK). Ludzie zachęcali innych do odwidzenia profilu i zostawienia po sobie łapki w górze.

 Paulina pisząc post dotyczący jego brata miała na myśli poniższy film. Krótko po dodaniu wpisu, internauci zaczęli masowo przesyłać sobie materiał i "rajdować" go pozytywnymi ocenami. Część z nich postanowiła zostawić także subskrypcje na kanale. W momencie pisania tego artykułu, poniższy film przebił 50 tysięcy polubień oraz 100 tysięcy wyświetleń.Dosłownie kilka chwil temu Kacper nagrał film, w którym podziękował za subskrypcje na kanale, raz jeszcze przedstawił papugę oraz wraz z młodszą siostrą zapowiedział kolejny materiał. 

Kacprowi gratulujemy odwagi, a użytkownikom tego, że znów pokazali jak pozytywną moc może mieć internetowa społeczność.


 

Aktualizacja (26.02.2021 godz. 13:40): Kanał Kacpra został usunięty z YouTube. Na ten moment nie wiemy, czy była do decyzja portalu, czy może opiekuna 9-latka.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.