Abstra z nowym kanałem!

Abstra z nowym kanałem!

Beksy, Nieprzygotowani, Dla Pieniędzy czy Hajlajt - to tylko mała część kanałów, za które odpowiada grupa Abstra, czyli założyciele znanego wszystkim kanału AbstrachujeTV. Wczoraj do grona kanałów należących do grupy dołączył kolejny - "W Karolach głównych".


Za kanał odpowiada dwójka młodych aktorów - Karol Jankiewicz oraz Karol Osentowski. Nietrudno zatem się domyślić, skąd pochodzi nazwa kanału. Co na nim znajdziemy w najbliższym czasie? Przede wszystkim będą to produkcje filmowe oraz teatralne, które w ciekawy sposób zostaną przerobione przez Karolów. Panowie nie wykluczają jednak wprowadzenia w przyszłości także innego formatu na swój kanał.

Na nim znajdziemy tymczasem już pierwszy film, który jest ciekawą interpretacją wymyślonego pojedynku Harrego Pottera z Newt Scamanderem w życiu realnym. Materiał został przygotowany na najwyższym poziomie, zarówno od strony aktorskiej jak i tej związanej z produkcją wideo. Koniecznie go zobaczcie i oceńcie sami!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.