Virtus.pro wystąpi na ESL One New York 2017!

Virtus.pro wystąpi na ESL One New York 2017!

Od jakiegoś czasu występy najlepszej polskiej drużyny e-sportowej Virtus.pro nie stoją na najwyższym poziomie i z pewnością zauważyli to wszyscy zainteresowani. Nie warto jednak patrzeć w przeszłość - skupmy się na nadchodzących okazjach na rewanż i sukces. Najbliższa z nich pojawi się już we wrześniu.
Wtedy właśnie będzie miał miejsce kolejny ESL One New York, na który to zespół Virtus.pro dostał zaproszenie. Pierwszą formacją, która je otrzymała okazało się Natus Vincere. Wszyscy przecież pamiętamy poprzednią edycję tego wydarzenia, kiedy to właśnie w finale ukraiński zespół pokonał Virtus.pro. Czas więc na rewanż. Potwierdzenie przyjęcia zaproszenia przez Polaków pojawiło się na oficjalnym Twitterze teamu.Mamy szczerą nadzieję, że nadchodząca impreza będzie tym momentem, kiedy wszyscy fani polskiej drużyny zobaczą zawodników pełnych pasji i umiejętności, którzy tak jak jeszcze niedawno będą zaskakiwać swoich przeciwników niesamowitymi akcjami. ESL One New York 2017 odbywać się będzie w dniach 14-17 września - nie znamy jeszcze puli nagród.

Co sądzicie o obecności Virtus.pro na tym turnieju? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.