Zespoły Virtus.pro oraz Natus Vincere niedługo odwiedzą Rzeszów!

Zespoły Virtus.pro oraz Natus Vincere niedługo odwiedzą Rzeszów!

Nie często organizowane są spotkania, podczas których można bez żadnych przeszkód spotkać się z najlepszymi zespołami e-sportowymi na świecie. Na jedno z nich właśnie przyszedł czas - zapowiedziano właśnie, że już pod koniec maja Rzeszów odwiedzi chociażby drużyna Virtus.pro, czy Natus Vincere.
Nie będzie miał miejsca wtedy żaden turniej, podczas którego te dwa zespoły będą ze sobą rywalizować. Będzie to po prostu okazja do spotkania ludzi, których na co dzień dopinguje się przed ekranami monitorów. Całe wydarzenie organizowane jest przez G2A i odbędzie się już 20 maja bieżącego roku w rzeszowskim Millenium HALL.Oprócz dwóch wymienionych wyżej zespołów będzie również okazja do spotkania się z Izakiem, który poprowadzi całe to przedsięwzięcie. Na miejscu natomiast będzie działo się naprawdę dużo. Przeprowadzane będą przeróżne konkursu, w których do wygrania będą skórki do broni w CS:GO, gadżety G2A oraz giftcardy. Wejście na to spotkanie jest darmowe - tak komentuje je sam organizator:
Wykorzystaj niepowtarzalną okazję i spotkaj się z Mistrzami CS:GO w Millenium Hall. W godzinach 11:30 – 14:30 będziecie mieli okazję przybić piątkę, trzasnąć fotę i zdobyć autograf od całego zespołu Virtus.pro oraz Natus Vincere. Na imprezie, w roli komentatora zjawi się także Piotr 'izak' Skowyrski!

Impreza rozpocznie się 20 maja o godzinie 11:30 w rzeszowskim Millenium HALL.

Wybieracie się na spotkanie z Virtus.pro? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.