Virtus.pro w ćwierćfinałach DreamHack Masters 2017!

Virtus.pro w ćwierćfinałach DreamHack Masters 2017!

Przed chwilą zakończył się mecz pomiędzy polską formacją Virtus.pro i szwedzkim zespołem fnatic, który zadecydował, że to właśnie Polacy zagrają w ćwierćfinałach turnieju DreamHack Masters 2017. Virtusi małymi krokami przybliżają się do finału oraz do zdobycia głównej nagrody w wysokości $200.000! 


Swój pierwszy mecz na turnieju organizowanym w Las Vegas Virtus.pro zagrało we środę przeciwko grupie Misfits. Nie było łatwo pokonać zawodników z Ameryki Północnej, ale ostatecznie udało się tego dokonać. Kolejnym przeciwnikiem na drodze do zwycięstwa była drużyna Gambit, która niestety miała wtedy więcej szczęścia i pokonała naszych z  wynikiem 10-16. Ich przegrana oznaczała kolejną walkę o wyjście z grupy.

Aby zagrać w następnej części turnieju polska ekipa musiała pokonać fnatic, jednak okazało się, że to zadanie wcale nie było niewykonalne. Pierwszą mapą w kolejności był wybrany przez Szwedów Mirage. Dzięki znakomitej grze Snaxa i reszty zawodników z Polski wygrana szybko trafiła na nasze konto.

Zrzut ekranu 2017-02-17 o 22.23.59

Następną mapą był Cobblestone-wybór Virtus.pro-który był istnym horrorem dla fanów i dla samych zawodników z fnatic. Virtusi zdominowali rywali całkowicie, uzyskując wynik 16-2, tym samym eliminując ekipe Krimza z dalszych rozgrywek.

Zrzut ekranu 2017-02-17 o 22.35.17

Po dzisiejszej świetnej grze naszej drużyny nie możemy już doczekać się ich kolejnego meczu. Trzymamy kciuki za więcej tak udanych spotkań!avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.