Poznaliśmy składy na mecz piłki nożnej Virtus.pro z SK Gaming!

Poznaliśmy składy na mecz piłki nożnej Virtus.pro z SK Gaming!

O tym temacie słyszeliśmy już przed Intel Extreme Masters 2017, jednak oficjalnie potwierdzenie otrzymaliśmy niedawno. Mecz piłki nożnej pomiędzy Virtus.pro i SK Gaming odbędzie się już 10 lipca, zaraz po zakończeniu turnieju ESL One Cologne. Teraz wiem też dokładnie kto znajdzie się w obydwu drużynach! 
Wszystko zaczęło się od jednego Tweet'a, w którym Pasha żartobliwie napisał o pomyśle zorganizowania meczu o 50 tysięcy dolarów między Virtusami i SK Gaming. Zarządy obu drużyn nie zapomniały jednak o tej ciekawej koncepcji i ustaliły, że mecz rzeczywiście się odbędzie, ale główną nagrodą nie będzie wcześniej podana suma, tylko aż 100 tysięcy dolarów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.Teraz przyszedł czas na ujawnienie składów, które zagrają na boisku. W drużynie pashy zagra Snax, TaZ, NEO, kuben, Solo (Kapitan drużyny grającej w Dotę 2) oraz Paranoia (Kapitan drużyny League of Legends).

SK Gaming reprezentować będzie FalleN - kapitan, coldzera, fer, TACO, felps, Alex Müller (Dyrektor SK Gaming) i Valeri Kirov (Producent wideo SK Gaming).

Przypominamy, że jeśli nie będziecie obecni w Kolonii podczas spotkania Virtus.pro i SK Gaming na boisku, to będziecie mogli zobaczyć całe wydarzenie na specjalnym streamie tutaj. Na podanej stronie trwa także odliczanie do meczu.


QUIZ O VIRTUS.PRO! Pierwsze pytanie znajdziesz poniżej:avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.