Virtus.pro ogłasza dywizję PUBG!

Virtus.pro ogłasza dywizję PUBG!

To oficjalna wiadomość podana przez Virtus.pro! W związku z wielkim zainteresowaniem wokół gry PUBG, organizacja postanowiła ogłosić nową dywizję. W jej skład ma wejść sam gracz VP w CS:GO - Byali, który jak wiemy posiada spore doświadczenie budowane miesiącami w PlayerUnknown’s Battlegrounds.
Na oficjalnej stronie Virtus.pro znajdziemy oświadczenie Pawła, który postanowił podzielić się wiadomością ze swoimi fanami:
Dzień, w którym oficjalnie mogę ogłosić mój transfer do dywizji PUBG w końcu nastał. Społeczność odkryła moje treningi już jakiś czas temu, więc nie ma już sensu dłużej trzymać tego w tajemnicy. Opuszczam skład Counter Strike'a a mój slot na jakiś czas przejmie kuben, który od dawna marzył o powrocie ma pozycję pro gracza. Chciałbym podziękować managmentowi VP za ich zrozumienie i nie utrudnianie mojego przejścia między dyscyplinami."

Powyższa informacja jest oczywiście żartem przygotowanym przez organizację Virtus.pro w związku z dniem 1 kwietnia - Prima Aprilis.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.