Absolutny szok! Virtus.pro odpada w polskich kwalifikacjach do WESG

Absolutny szok! Virtus.pro odpada w polskich kwalifikacjach do WESG

Mimo problemów w grze Virtus.pro w ostatnich miesiącach, dziś stało się coś, co trudno było przewidzieć. Drużyna przegrała mecz na polskim podwórku w ramach kwalifikacji do WESG, tracąc tym samym możliwość na dalszą grę w turnieju!


Pierwszym polskim teamem, który odpadł dziś z tychże kwalifikacji był Kinguin. W przypadku Virtus.pro, początkowo wszystko szło wedle planu. TaZ i spółka gładko pokonali 2115 Squad oraz Codewise Unicorns. W końcu przyszedł czas na Venatores na Mirage'u. Już po przerwie Virtusi przegrywali 9:6. W drugiej połowie nie było lepiej. Ekipa VP ugrała tylko 3 rundy i ostatecznie przegrała 16:9...W grze o wejście do World Electronic Sports Games 2017, które odbędą się w Barcelonie są nadal polskie drużyny takie jak: AGO Gaming, PRIDE i Venatores. To właśnie te teamy rozegrają jutro swoje spotkania. Najlepsza dwójka będzie miała możliwość zagrania na turnieju z zagranicznymi drużynami.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.