Virtus.pro pokonuje Fnatic podczas turnieju PGL Major Kraków 2017!

Virtus.pro pokonuje Fnatic podczas turnieju PGL Major Kraków 2017!

Przed chwilą zakończył się drugi dzień turnieju PGL Major Kraków 2017! Kolejny raz mieliśmy przyjemność oglądać spotkanie naszych reprezentantów, które jak zawsze dostarczyło nam wielu emocji. Czy Polakom udało się pokonać swoich przeciwników? 
Kolejna runda fazy grupowej zakończyła się meczem polskiej drużyny. Od rana jednak mieliśmy możliwość przyglądania się zmaganiom wszystkich teamów. W kilku przypadkach pojawiły się niespodziewane wyniki, lecz znalazły się również przewidywane wcześniej rezultaty. Po drugim dniu ekipy kończą rozgrywki z poniższymi wynikami:Po wczorajszym zwycięstwie z teamem Vega Squadron Virtusi trafili na przeciwników, którzy dzień wcześniej również wygrali. Padło na szwedzką ekipę Fnatic. Mecz w trybie BO1 odbył się na mapie Cache. Pistoletówka trafiła na konto Fnatic, jednak Polacy już w kolejnej rundzie pokazali, że nie można ich lekceważyć. Później Virtusi zgarniali kolejne punkty dzięki fenomenalnej grze naszych zawodników. W pierwszej połowie Szwedzi zdobyli jedynie 3 rundy. Virtus.pro było nie do zatrzymania. Po zmianie stron Fnatic zaczęło odrabiać straty, lecz VP nie chciało na to pozwolić. JW i jego drużyna powiększyli swój wynik o 8 rund, kiedy Snax i reszta postanowiła ponownie zdominować przeciwników. Ich przewaga szybko wzrosła i tym samym mecz zakończył się wynikiem 16:11.Jutro ponownie pojawi się okazja do wygrania i tym samym zdobycia trzeciego punktu. Virtusi robią wszystko, aby zagrać w piątek przed polską publicznością i na ten moment każde spotkanie układa się po ich myśli. Mamy nadzieję, że podczas tego turnieju zobaczymy jeszcze wiele świetnych zagrań od Virtus.pro!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.