Firma Gimpera otwiera pierwszy autorski kanał!

Firma Gimpera otwiera pierwszy autorski kanał!

Popularni YouTuberzy od lat stawiają na rozwój, a od jakiegoś czasu zaczynamy obserwować trend, w którym twórcy decydują się na tworzenie własnych firm odpowiedzialnych za produkcję wideo. Takim śladem jakiś czas temu poszedł Gimper, który teraz wraz z zespołem otworzył nowy kanał. 


VIDMO to agencja kreatywna stworzona przez Gimpera, która zajmuje się produkcją wideo dla kilku znanych kanałów. Tak jakiś czas temu powstał m.in. kanał stworzony dla AGO Esports, na którym w roli prezentera występuje Tomasz. Teraz marka YouTubera postanowiła odpalić pierwszy w pełni autorski kanał. Jego prowadzącym został Hugon Czajkowski, a tematyka dotyczy męskiego lifestylu, czyli m.in. tego jak się ubrać czy jak o siebie zadbać. Gimper tłumaczy powstanie kanału faktem, że według niego, tego typu treści brakuje na polskim YouTube.Pierwszy film na kanale Hugona został już opublikowany! Gościem specjalnym został nie kto inny jak Gimper. W materiale autor kanału zmieniał "stylówkę" Tomasza oraz komentował każdy jej szczegół. Zobaczcie sami i dajcie znać co sądzicie o tej produkcji. Kolejne filmy będą pojawiać się w każdy piątek o godzinie 18:00.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.