VidCon London 2019 - YouTube oficjalnie sponsorem tytularnym

VidCon London 2019 - YouTube oficjalnie sponsorem tytularnym

VidCon to impreza, która zrzesza fanów oglądania i robienia filmów w internecie. Najbliższa edycja tego wydarzenia odbędzie się w Londynie, a sponsorem tytularny został YouTube.


VidCon w Londynie odbędzie się w dniach 14-17 lutego w - centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCel. Obecność YouTube w roli jednego z głównych sponsorów będzie oznaczała nie tylko to, że impreza będzie sygnowana logiem serwisu. Mają pojawić się na niej bowiem ważne informacje dotyczące tego, jak funkcjonuje serwis. Podczas panelu zatytułowanego "Mean Tweets & Myth Busting" zespół YouTube odpowie na najczęściej zadawane pytania przez społeczność dotyczące monetyzacji, subskrypcji czy karty "Na Czasie".Ben McOwen Wilson, dyrektor do współpracy w Europie tak wypowiedział się o zaistniałej współpracy:
Sponsorowanie pierwszego w historii VidConu w Londynie jest niezwykle ekscytującym momentem dla europejskiego YouTube'a. To świetna okazja do uczczenia twórców i ich kanałów z tego regionu, którzy mają wielki wpływ na resztę świata.

Obecność YouTube jako sponsora tytularnego na tak wielkiej imprezie, jaką jest londyński VidCon to świetna wiadomość dla internautów - szczególnie tych z Europy. Mamy nadzieję, że będzie oznaczało to zacieśnienie współpracy serwisu z europejskimi twórcami i pozytywnie wpłynie na naszą lokalną scenę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.