Vertez gra w Call Of Duty: Infinite Warfare + KONKURS

Vertez gra w Call Of Duty: Infinite Warfare + KONKURS

Jeśli jesteś graczem to zapewne nie raz spotkałeś się z ludźmi, którzy od dawna są wiernymi fanami serii Battlefield, a także z takimi, którzy bronią marki Call of Duty. Od dawna toczy się między nimi zacięta bitwa, która zapewne nigdy nie będzie miała swojego finału. Cóż, niezależnie po której stronie barykady stoisz to myślimy, że warto zaznajomić się z poniższym tekstem. 


Nowym tytułom pochodzącym ze stajni obu marek nie można odmówić znacznego powiewu świeżości jeśli chodzi o gameplay. Battlefield 1 wprowadził nas w klimaty I Wojny Światowej, natomiast Call of Duty: Infinite Warfare postanowił odejść nieco od świata znanego z poprzednich odsłon i wysłać nas w podróż do zupełnie nowego uniwersum osadzonego w odległej przyszłości. Właśnie ta zmiana dotychczasowej koncepcji wywołała burzę wśród graczy, która po premierze znacząco ucichła, a wielu z fanów pozytywnie się nią zaskoczyło. Ciekawe tryby rozgrywki oraz interesująca kampania dla jednego gracza zyskały aprobatę dużej części dotychczasowych graczy. Te dwa dzieła przyjęły się wśród graczy naprawdę dobrze. Zarówno media recenzując te tytuły wystawiała im wysokie noty.

Oczywiście za wydawanie opinii o tych produkcjach zabrali się także YouTuberzy, którzy od czasu premiery nagrali mnóstwo filmów na ich temat. Przykładem takiego twórcy jest Vertez, który postanowił przetestować zarówno Battlefield'a 1, jak i Call of Duty: Infinite Warfare. Porównując ilość filmów zamieszczonych na jego kanale zauważalnie dominuje tam jednak ten drugi tytuł.Wczoraj u Verteza odbyła się interesująca transmisja na żywo przeprowadzona w serwisie YouTube, w której Bartek skupiał się głównie na grze właśnie w najnowsze dzieło Infinity Ward. Wczorajszy stream był wyjątkowy także z tego powodu, że twórca ogłosił na nim konkurs, który organizowany jest razem z nami! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Call of Duty: Infinite Warfare oraz posiadacie konsolę Playstation 4 to zapraszamy na specjalną stronę konkursową. Wystarczy odpowiedzieć na pewne pytanie - jeśli dokładnie śledzicie kanał Verteza to nie powinno wam ono sprawić najmniejszego problemu. Pozostaje nam życzyć Wam więc tylko szczęścia i powodzenia.


Już teraz zdradzimy Wam, że łącznie przeprowadzone zostaną trzy konkursy, w których do wygrania będą - trzy kody do gry Call of Duty: Infinity Warframe (2x PS4, 1x PC) oraz koszulka pochodząca z limitowanej edycji tejże gry. Zachęcamy oczywiście do udziału w tych konkursach, gdyż przy odrobinie szczęścia możecie zostać posiadaczami naprawdę solidnej produkcji oraz wysokiej jakości gadżetu.

Zamierzacie wziąć udział w konkursie organizowanym przez Verteza i przez nas? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.