Valve postanowiło usprawnić system VACnet!

Valve postanowiło usprawnić system VACnet!

Jeśli kiedykolwiek graliście w CS:GO, to na pewno spotkaliście się z użytkownikami, którzy niekoniecznie bawili się w legalny sposób używając niedozwolonych oprogramowań pozwalających oszukać kod gry. Valve postanawia w celu ograniczenia tego typu sytuacji usprawnić system VACnet.


W tym pomóc mają również sami gracze, do których została skierowana prośba przez jednego z pracowników firmy Valve. Otóż wczoraj na serwisie reddit.com zamieszczony został przez niego wpis zachęcający wszystkich do wzięcia udziału w niedzielnym Overwatchu i dzieleniu się swoimi wynikami jeśli chodzi o znalezione przypadki nieuczciwych użytkowników.


Cześć! Obecnie pracujemy nad usprawnieniami systemu VACnet, więc możecie spodziewać się dziś więcej winnych, może niewinnych albo więcej nietypowych przypadków. Jeżeli Ty lub Twoi znajomi mają czas uczestniczyć dziś w Overwatchu to ogromnie to zaowocuje.

Dzięki za pomoc w tworzeniu społeczności takiej jaką ją chcecie.

Ciekawe czy ta prośba chociaż trochę pomoże firmie w usprawnieniu systemu VACnet. Miejmy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie liczba hakerów minimalnie zmaleje.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.