UWAGA! TVN ze studiem na żywo z Urzędniczej

UWAGA! TVN ze studiem na żywo z Urzędniczej

Daniel Magical, znany streamer budzi kontrowersje już nie tylko w internecie, ale także i w telewizji. Dokładnie rok temu jego postać została przybliżona w programie UWAGA! TVN. Dziś nastąpi kolejna tego typu relacja wraz ze studiem spod mieszkania Daniela na Urzędniczej w Toruniu.


Przesłanie programu jest jasne - przybliżenie widzom tematu tzw."patostreamerów". Zapowiedzi opublikowane na mediach społecznościowych UWAGI! TVN zdradzają szczegóły tego, jak będzie wyglądała dzisiejsza relacja. Najpierw przedstawiony zostanie reportaż o kontrowersyjnej twórczości niektórych streamerów. Do tego, umieszczone zostaną wypowiedzi sąsiadów Daniela. Po kilkunastu minutach program przedzie na stację TTV, gdzie odbędzie się program na żywo z specjalnego studia UWAGI! utworzonego na Urzędniczej w Toruniu. Oprócz sąsiadów pojawią się na nim m.in. Daniel Magical, jego znajomi oraz sąsiedzi.


Na nowo utworzonym kanale (ze względu na dzisiejszy ban poprzedniego konta) Daniela, trwa transmisja na żywo z mieszkania. Na miejsce według najnowszych informacji zmierza już BOXDEL oraz Wojtek Gola. Na Urzędniczej pojawił się także Fanggotten i Ator.

UWAGA TVN rozpocznie się o 19:50. O ile oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z myślą twórców programu, gdyż na Urzędniczej zgłoszono kolejny raz... podłożoną bombę. Ten artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.