UWAGA! TVN ze studiem na żywo z Urzędniczej

UWAGA! TVN ze studiem na żywo z Urzędniczej

Daniel Magical, znany streamer budzi kontrowersje już nie tylko w internecie, ale także i w telewizji. Dokładnie rok temu jego postać została przybliżona w programie UWAGA! TVN. Dziś nastąpi kolejna tego typu relacja wraz ze studiem spod mieszkania Daniela na Urzędniczej w Toruniu.


Przesłanie programu jest jasne - przybliżenie widzom tematu tzw."patostreamerów". Zapowiedzi opublikowane na mediach społecznościowych UWAGI! TVN zdradzają szczegóły tego, jak będzie wyglądała dzisiejsza relacja. Najpierw przedstawiony zostanie reportaż o kontrowersyjnej twórczości niektórych streamerów. Do tego, umieszczone zostaną wypowiedzi sąsiadów Daniela. Po kilkunastu minutach program przedzie na stację TTV, gdzie odbędzie się program na żywo z specjalnego studia UWAGI! utworzonego na Urzędniczej w Toruniu. Oprócz sąsiadów pojawią się na nim m.in. Daniel Magical, jego znajomi oraz sąsiedzi.


Na nowo utworzonym kanale (ze względu na dzisiejszy ban poprzedniego konta) Daniela, trwa transmisja na żywo z mieszkania. Na miejsce według najnowszych informacji zmierza już BOXDEL oraz Wojtek Gola. Na Urzędniczej pojawił się także Fanggotten i Ator.

UWAGA TVN rozpocznie się o 19:50. O ile oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z myślą twórców programu, gdyż na Urzędniczej zgłoszono kolejny raz... podłożoną bombę. Ten artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.