Urbex History zapowiada przerwę na kanale

Urbex History zapowiada przerwę na kanale

Rok 2019 dobiega końca, co oznacza moment wielu podsumowań oraz ogłaszania planów na nadchodzący 2020 rok. Te przedstawili twórcy kanału Urbex History, którzy na jakiś czas znikną z YouTube.


Urbex History to jeden z najpopularniejszych kanałów o tematyce urbexowej w Polsce. Twórczość eksploratorów z pasją do historii śledzi na ten moment ponad 700 tysięcy użytkowników. W najnowszym materiale na kanale, YouTuberzy postanowili podsumować ostatnie lata ich twórczości oraz ogłosili krótką przerwę.Jak się okazuje, trójka pasjonatów eksploracji trudno dostępnych miejsc, nie zamierza rezygnować ze swoich wypraw, jednak na pewien czas zawiesza działalność na kanale. Twórcy nie wiedzą obecnie ile potrwa przerwa, jednak jak zapowiadają, przynajmniej do lutego 2020 roku nie pojawi się z ich strony żaden materiał.

Nie ma jednak powodów do paniki, gdyż podczas przerwy będziemy mogli nadal śledzić poczynania twórców na ich mediach społecznościowych. Dodatkowo, zaraz po powrocie Urbex History na YouTube, na kanale pojawi się seria materiałów, które pod względem jakości mają przewyższyć dotychczasowe publikacje. Czekacie na nowe filmy twórców?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.