Upokarzający challenge, czyli nietypowy film u Kospera!

Upokarzający challenge, czyli nietypowy film u Kospera!

Kosper to jeden z najszybciej rozwijających się vlogerów na polskiej scenie YouTube. Jego filmy stale zyskują na jakości, a ostatnimi czasy zaliczył kilka sporych osiągnięć związanych z jego twórczością. Mimo tego, zdecydował on się na nagranie dość nietypowego filmu, którego nie odważyłby się zrobić niejeden twórca!


O co dokładnie chodzi? Mowa tu o tzw. "Annoying Challange", czyli upokarzającym challange'u w którym jedna z osób ma zadanie ośmieszyć w jakikolwiek sposób drugą osobę w czasie trzech minut. Już dwa tygodnie temu, Kosper zrobił to z Martą z kanału Iluzjonistka:Później przyszedł czas na rewanż! Kosper wrzucił ostatnio materiał, w którym to Marta upokarza jego samego! Udało jej się?100 tysięcy subskrypcji


Jakby ciekawostek było mało, Kosper dokładnie wczoraj osiągnął próg 100 tysięcy subskrypcji, a kilka dni temu liczba wyświetleń jego wszystkich filmów na kanale przekroczyła 9 milionów! Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.