Jaka jest filmowa przyszłość uniwersum Marvela?

Jaka jest filmowa przyszłość uniwersum Marvela?

Kinowe uniwersum Marvela z Avengrersami już niedługo powiększy się o trzecią część serii z podtytułem Infinity War. Zapowiedziana na 26 kwietnia 2018 roku trzecia część serii wraz z czwartą częścią będą finałem cyklu. Co dalej stanie się z kinowym uniwersum?


Najważniejszą wiadomością jest to, że szef Marvela Kevin Feige potwierdził, że po czwartej części filmu z Avengersami w roli głównej z uniwersum pożegna się kilku aktorów. Niestety nie chciał zdradzić, o kogo konkretnie chodzi, wiadomo jednak, że po premierze Avengers 4 wygasną kontrakty Roberta Downeya Jr. (Iron Man), Chrisa Hemswortha (Thor), Marka Ruffalo (Hulk) i Chrisa Evansa (Kapitan Ameryka).Jak zapewnia Feige, Avengers 4 zakończy serię w taki sposób, w jaki nikt się tego nie spodziewał, a całe uniwersum ma zmienić się nie do poznania. Być może będą to podwaliny pod kolejnych 20 filmów, które są już w planach! Następne produkcje mają zabrać fanów do miejsc i czasów, w których jeszcze nie byli. Premiera Avengers 4 zapowiedziana jest rok po premierze Avengers: Infinity War.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.