Kot Unboxalla z własnym kanałem na YouTube!

Kot Unboxalla z własnym kanałem na YouTube!

Słyszeliście kiedyś o kanale prowadzonym przez zwierzaka? Nie? Może za mało krążę po ciemnych i zakazanych częściach YouTube, ale ja słyszę po raz pierwszy o takiej akcji. Mowa tu oczywiście o tym, że Unboxall założył kanał dla kota! Nie wierzycie? Sprawdźcie to.


Wczoraj na oficjalnej stronie TheUnboxall na facebooku pojawił się post informujący, że kot Unboxalla ma swój własny prywatny kanał na którym będzie wrzucał filmy. Właściciel zwierzaka zapytał swoich widzów co o tym myślą. Na post możecie zerknąć tutaj:


 


Kanał nosi nazwę "Kot ogląda" i możecie go znaleźć tutaj. W ciągu niecałego dnia kot zdobył ponad 5,5 tysiąca własnych widzów, a ta liczba nadal rośnie. Póki co znajdziecie tam jeden film w którym nasz ulubiony pupil ogląda bardzo popularny w ostatnim czasie materiał o makijażu dla chłopaka do szkoły. O tym materiale i jego autorze niedawno pisaliśmy i możecie zerknąć tutaj. Film kota cieszy się ocałkiem niezłą popularnością. Obejrzano go już ponad 16 tysięcy razy i dano prawie 3 tysiące łapek w górę, a tylko nieco ponad 30 łapek w dół. Do tej pory skomentowano go prawie 400 razy! Są to naprawdę bardzo dobre statystyki jak na pierwszy materiał na nowym kanale.


Co możemy znaleźć na pierwszym filmie Unboxallowego zwierzaka? No właśnie. Kot postanowił przedstawić nam swoją reakcję na oglądany materiał. Możemy zauważyć, że w niektórych momentach jest zdecydowanie znudzony, a w innych wręcz nie dowierza w to co mówi na swoim filmie Jakub. Najwidoczniej nie spodziewał się, że na YouTube poza rozrywką można obejrzeć materiały o tak różnorodniej tematyce i każdy może znaleźć coś dla siebie. Ostatecznie kot stwierdził, że ma już dość bo to nie jest jego dziedzina i makijażowe rady do niczego mu się nie przydadzą.


Skomentował nawet swój własny materiał, żeby dowiedzieć się co widzowie chcą widzieć w kolejnym odcinku.
Piszcie co obejrzeć w kolejnych odcinkach. A no i sory, nie mogłem już go słuchać na końcu więc się wyj*bałem na plecy..Pod materiałem nie mogło zabraknąć komentarza odnoście całej sytuacji od samego właściciela zwierzaka. TheUnboxall napisał tak:
Spi*rdolił mi i zaczął nagrywać skubany XDA zdrowiem kota zainteresował się nawet Jack GadovskyKot dobrze się czuje po tej terapii ;)?

Teraz czas na to abyście sami zerknęli na pierwszy odcinek na kanale kota i ocenili jak mu idzie i czy nadaje się do tej roboty.
Myślicie, że kot zdobędzie większą sławę niż jego Pan? Będziecie zaglądać na kanał "Kot Ogląda"? Dajcie znać w komentarzach.


Jakub Romanowski


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl