Ucho Prezesa zniknie z YouTube

Ucho Prezesa zniknie z YouTube

"Ucho Prezesa" zadebiutowało na YouTube 9 stycznia 2017 roku i już od początku biło rekordy popularności. W nieco ponad 24 godziny od startu kanału materiał, który pojawił się jako pierwszy wygenerował prawie 1,7 miliona wyświetleń. Okazuje się jednak, że kolejny sezon nie pojawi się na platformie YouTube. 


O niesamowitym sukcesie kanału pisaliśmy zaraz po pierwszym filmie. Ciężko było nie zauważyć naprawdę ogromnego sukcesu politycznej satyry, która podbiła serca zarówno młodszych widzów, jak i tych starszych. Ostatnie 3 sezony mogliśmy oglądać na YouTube, jednak najnowszych odcinków nie zobaczymy na kanale.Najnowszy sezon pojawi się jedynie na platformach Showmax oraz Telewizja WP. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany 15 listopada na platformie Showmax, a trzy dni później pojawi się w Telewizji WP. Czwarty sezon ma składać się z 14 odcinków. Wszystkie poprzednie odcinki nadal będzie można zobaczyć na YouTube. Wyjątek stanowić będą jedynie odcinki specjalne, których na platformie już nie zobaczymy.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.