Wystartował drugi sezon Ucha Prezesa!

Wystartował drugi sezon Ucha Prezesa!

Dla wielu jesień to czas różnych powrotów. Wiadomo, najbardziej oczywistym jest rozpoczęcie roku szkolnego czy akademickiego, ale to także czas, gdy przykładowo stacje telewizyjne wdrażają swoje nowe ramówki czy pojawiają się nowe sezony ulubionych seriali w sieci. Wraca także Ucho Prezesa - kanał komediowy, który na przełomie ubiegłego i obecnego roku osiągnął na YouTube naprawdę niemały sukces. Co czeka nas tym razem?
Kanał Ucho prezesa, który niezwykle udanie przedstawia polską politykę wysokiego szczebla w krzywym zwierciadle, zadebiutował na YouTube 13 grudnia 2016 roku i praktycznie od ręki zdobył uznanie szerszej publiczności. Pierwszy odcinek od jego premiery w styczniu osiągnął rekordowe 9,5 miliona wyświetleń co jest liczbą robiącą naprawdę ogromne wrażenie jak na nasze polskie standardy, dodając do tego jeszcze poruszenie jakie filmy wywołały poza siecią - prościej mówiąc, o odcinkach Ucha Prezesa dyskutowało się wszędzie. Po pierwszym sezonie, serial czekała krótka przerwa. Dziś za pośrednictwem Facebooka, został ogłoszony kolejny, drugi już sezon cyklu.Nowy odcinek już dziś jest dostępny na serwisie Showmax Polska w ramach płatnego abonamentu, użytkownicy YouTube będą zmuszeni jeszcze chwilę poczekać. 17 odcinek trafi na kanał 14 września o 8:00 rano, więc za pewne wielu obejrzy go jeśli nie do śniadania to podczas krótkiej przerwy w pracy czy szkole. Warto wspomnieć, że od teraz odcinki pojawiać będą się w każdy czwartek, a nie jak dotychczas w poniedziałek. Na pewno natchnienia i pretekstów do kolejnych odcinków prędko twórcom nie zabraknie i jak pokazują zwiastuny pojawi się jeszcze tam wiele nowych postaci.

A czy wy czekacie na kolejny odcinek Ucha Prezesa? Koniecznie napiszcie nam co sądzicie o serii w komentarzach pod artykułem.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.