Tysiące osób oglądały walkę KSI vs Logan Paul w odbiciu okularów

Tysiące osób oglądały walkę KSI vs Logan Paul w odbiciu okularów

Druga walka pomiędzy KSI a Loganem Paulem zakończyła się fiaskiem dla drugiego z wymienionych twórców. Pojedynek śledziły miliony widzów - część z nich wybrała jednak dosyć niecodzienny sposób oglądania wydarzenia.


Jak informowaliśmy w poprzednim wpisie o walce, Logan Paul został pokonany przez swojego rywala. Większość publiczności zdecydowało się na oglądanie tego starcia za pośrednictwem niezbyt taniego Pay-Per-View. Jedenaście tysięcy osób postanowiło nie iść za tłumem.

Zbawienny okazał się bowiem jeden z YouTuberów, który zdecydował się na transmitowanie walki... w odbiciu własnych okularów. Tak, dobrze przeczytaliście. Mężczyzna w ten sposób obszedł zakaz streamowania pojedynku.

 Zapytacie - "jak uniknął bana?". W bardzo prosty sposób. Transmisję nazwał reakcją na walkę, przez co algorytm nie wychwycił jej jako złamania przepisów. Co jednak jeszcze ciekawsze - specyficzny live oglądało ponad 11 tysięcy osób.

W tym przypadku świetnie sprawdza się powiedzonko - "nowoczesne problemy wymagają nowoczesnych rozwiązań". Internauci nie kryją swojego rozbawienia całą sytuacją - w sieci pojawiło się już mnóstwo postów komentujących niecodzienną transmisję.

Źródło: Unilad

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.