Tysiące chętnych na spotkanie z Gonciarzem

Tysiące chętnych na spotkanie z Gonciarzem

W poniedziałek 26 września w Gdańsku, a 4 października w Krakowie odbędą się spotkania z Krzysztofem Gonciarzem. Co zdumiewające, na oba wydarzenia zapisało się już łącznie ponad 17 tysięcy użytkowników Facebooka!


Tak wielkiego zainteresowania nie spodziewał się chyba sam Krzysztof, który na swoim prywatnym koncie skomentował liczbę chętnych na spotkanie w Krakowie.
Gonciu krakow Tysiące chętnych na spotkanie z Gonciarzem

Co więcej, Krzysztof nie zapowiedział spotkania w Krakowie w żadnym swoim vlogu, czyli możemy się spodziewać jeszcze większego wzrostu zainteresowania. W komentarzach pojawiły się pomysły na nazwę potencjalnego własnego eventu Gonciarza. - Czas powołać do życia Gonciarz Expo - napisał Oskar, na co sam Krzysztof postanowił dorzucić swój pomysł pod nazwą "Beczkon". Można się spodziewać jeszcze kilku okazji do spotkania się z twórcą, ponieważ na objazdowej mapie Krzysia znajdą się takie miasta jak Poznań, Wrocław, Warszawa czy Lublin.


YouTuber w Polsce przebywa od środy razem ze swoją wspólniczką, Kasią. W kraju będą przez około miesiąc. Obecny weekend spędzają na Blog Forum Gdańsk.


Gonciarz już w Polsce! 👍😀 Na jego kanale pojawił się dziś już pierwszy materiał z kraju 💥 #gonciarz #polska


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika APYnews.pl (@apynews)EDIT: Najnowszy odcinek jest już dostępny od kilkunastu minut!
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.