"Tylko nie mów nikomu" z rekordem oglądalności w 24h na polskim YouTube

Wczoraj o godzinie 14:30 swoją premierę miał wyczekiwany dokument Tomasza Sekielskiego pt. "Tylko nie mów nikomu". Film poświęcony tematowi pedofilii w polskim Kościele pobił rekord oglądalności na polskim YouTube w 24 godziny.


Więcej o premierze filmu dokumentalnego pisaliśmy wczoraj na naszej stronie. Od momentu jego publikacji, przez 24 godziny został obejrzany ponad 3 300 000 razy, podbijając tym samym kartę Na Czasie. Po 30 godzinach przebił natomiast barierę 5 milinów wyświetleń.

Stan licznika wyświetleń filmu na godzinę 14:30 dnia 12.05 - 24h po publikacji materiału.


Taki wynik to absolutny rekord polskiego YouTube, o którym może pomarzyć niejeden znany artysta. Dla porównania, największy hit YouTube 2018 roku - utwór pt. "Tamagotchi", który na ten moment posiada ponad 67 milionów odsłon, w 24h wygenerował ok. 2 miliony wyświetleń. Mniejsze wyniki w tym czasie osiągnęły m.in.: premierowy odcinek Ucha Prezesa, klipy Kamerzysty czy zwiastun filmu Kler.Jakby sukcesów produkcji było mało, prawdopodobnie już jutro dokument zostanie najchętniej oglądanym filmem na polskim YouTube tego roku, który nie jest teledyskiem. W dalszej kolejności film pobije chociażby rekord zeszłego roku należący do Abstrachuje, którego parodia klipu Tamagotchi osiągnęła wynik 6,3 milionów wyświetleń. Osiągniecie zostało docenione przez twórców YouTube, w tym m.in. przez Krzysztofa Gonciarza:Przy okazji tego osiągnięcia warto pochwalić twórców materiału, którzy dokonali wielomiesięcznej pracy, aby materiał w rzetelny sposób przybliżył ten niezwykle ważny, ale i ciężki temat. Wyniki i opinie dotyczące tego dokumentu mówią same za siebie. Gratulacje!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.