Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube. 08.01.17 - 15.01.17

Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube. 08.01.17 - 15.01.17

Niedziela późny wieczór, czyli czas na podsumowanie tygodnia w rankingu TOP100 polskich YouTuberów. Kto najwięcej zyskał, a kto stracił? Zapraszamy do lektury! 


TOP10 


W TOP10 bez zmian. Z największym przyrostem - Blowek, z najmniejszym - Niekryty Krytyk. Z bardzo wysokim przyrostem - SKKF. Czyżby YouTuber powrócił do kręcenia filmów na dłużej?

fireshot-capture-57-ranking-youtube-popularni-youtuberzy_-http___apynews-pl_ranking-youtuberow

TOP5 przyrostów


Na pierwszych dwóch miejscach przyrostu subskrypcji kanały produkowane przez Abstrachuje. Zaraz po nich Blowek, dealereq i Boxdel.

fireshot-capture-58-ranking-youtube-popularni-youtuberzy_-http___apynews-pl_ranking-youtuberow

Spadki subskrypcji


Spadki subskrypcji wciąż trapią Sylwka Wardęgę. Na prostą wyszedł Husiek i drugi kanał skkf'a, co powoduje że pod kreską poza Wardęgą zostali JjayJoker i Handimania.

fireshot-capture-61-ranking-youtube-popularni-youtuberzy_-http___apynews-pl_ranking-youtuberow

To tyle podsumowań na dziś. Zapraszamy ponownie za tydzień. W międzyczasie śledźcie na bieżąco informacje o polskim YouTube na naszym Facebooku, a także odwiedźcie ranking YouTuberów, którego używamy do podsumowań. Warto zobaczyć także profile YouTuberów, ciekawa sprawa!

Na dobry koniec weekendu, zapraszamy do zabawy w Quizach, lub pojedynkach YouTuberów.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.