TY Monster przeprowadził wywiad z Człowiekiem Wargą

TY Monster przeprowadził wywiad z Człowiekiem Wargą

Kanał Tymona, czyli syna MishON oraz prowadzącego kanał Z Dvpy- Maćka Dąbrowskiego, powstał 8 miesięcy temu i zebrał już prawie 50 tysięcy subskrypcji. TY Monster często publikuje materiały, w których gościnnie występuje któryś z jego rodziców, jednak na ogół są to różnego rodzaju testy czy też wyzwania. Wczoraj nadeszła pierwsza dziennikarska próba Tymona, albowiem przeprowadził on wywiad z własnym tatą - Człowiekiem Wargą. 


Pomimo na ogół humorystycznej treści oraz rozrywkowej formy kanału, pierwszy wywiad Tymona został przeprowadzony zupełnie na poważnie i jak na wiek tego twórcy naprawdę profesjonalnie. Rozmówcą TY Monstera, był jego tata, czyli Maciek Dąbrowski, prowadzący program Z DVPY, serię MDMR oraz ostatnio również mini-serial "Epika", będący satyrycznym mockumentem w klimacie serialu "The Office".  Pytania w wywiadzie dotycząca głównie kanału YouTube twórcy, a dowiedzieć się z niego możecie między innymi co zainspirowało Wargę do stworzenia kanału lub czy ciężko jest się wybić na YouTube. Opublikowany wczoraj, pierwszy wywiad Tymona możecie zobaczyć poniżej:


Co sądzicie o tym wywiadzie? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.