Twórcy kanału

Twórcy kanału "Sprawdzam Jak" wystąpili w "Postaw na milion"

W minioną sobotę swoją premierę miał kolejny odcinek teleturnieju "Postaw na milion" w TVP, w którym udział wziął Dymitr oraz Łukasz z kanału "Sprawdzam Jak". Jak poradzili sobie YouTuberzy?


O udziale twórców kanału "Sprawdzam Jak" (blisko 1 mln subskrypcji na YouTube) w telewizji, usłyszeliśmy z ich mediów społecznościowych. Uważni telewidzowie mogli oglądać występ Dymitra oraz Łukasza w minioną sobotę na antenie TVP. Wczoraj panowie opowiedzieli więcej o tym występie w specjalnym materiale na swoim kanale.W najnowszej publikacji Dymitr opowiedział o tym, jak w rzeczywistości wyglądał występ w teleturnieju. YouTuber powiedział m.in. o tym, że twórcy nie mogli mówić za dużo o swoim kanale, a z materiału wycięto sporą część wypowiedzi. W filmie nie zabrakło wątku dotyczącego zachowania prowadzącego - Łukasza Nowickiego, który był dość uszczypliwy w stosunku do obu panów. Twórca stwierdził, że mimo tego teleturniej bardzo mu się podobał i chciałby kiedyś w nim ponownie wystąpić.

Ostatecznie YouTuberom udało się odpowiedzieć prawidłowo na kilka pytań, jednak ze studia wyszli bez wygranej. Finał sezonu "Postaw na milion" z udziałem twórców "Sprawdzam Jak" możecie obejrzeć na stronie TVP VOD pod tym linkiem

Źródło zdjęcia: Instagram @sprawdzamjak

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.