Twórca kanału

Twórca kanału "Borkoś" miał poważny wypadek

Dziś wieczorem dotarły do nas niepokojące informacje dotyczące zdarzenia z udziałem "Borkosia" - znanego ratownika medycznego, który nagrywa vlogi na YouTube.


Wiadomość podał portal Warszawa w Pigułce, który przekazał, że jeżdżący motoambulansem po stolicy Marcin Borkowski uległ poważnemu wypadkowi. Jak informuje portal powołując się na relację swojego reportera, Borkoś aktualnie ma walczyć o życie w szpitalu.

"Borkoś" jest wolontariuszem, który patroluje ulice Warszawy i udziela przy tym pierwszej pomocy przedmedycznej. Materiały z "motoambulansu" publikuje na kanale YouTube, na którym subskrybuje go ponad 165 tysięcy osób.


Aktualne informacje mówią o tym, że Borkoś miał zderzyć się z samochodem osobowym marki Opel podczas jazdy motoambulansem.

W tej chwili zbieramy najnowsze wiadomości w sprawie, a powyższy wpis zostanie zaktualizowany, jak tylko dowiemy się czegoś nowego. W międzyczasie widzowie twórcy apelują o wsparcie finansowe dla Borkosia w serwisie Patronite, które wobec aktualnej sytuacji może okazać się szczególnie ważne.

Źródło: Warszawa w Pigułce

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.