TWOJE PIĘĆ MINUT: widzowie typują swoich faworytów

TWOJE PIĘĆ MINUT: widzowie typują swoich faworytów

W ubiegły piątek wystartował program "TWOJE PIĘĆ MINUT" od Friza. Do sieci trafiły pierwsze dwa odcinki, a internauci typują już swoich faworytów do jego wygrania. Oprócz tego, widzowie mają też swoje przemyślenia dotyczące tego, kto powinien odpaść z projektu. Jesteście ciekawi jak to wygląda?


"TWOJE PIĘĆ MINUT" to program internetowy, w którym 13 osób walczy o przejście do projektu "GENZIE". Zwycięzców może być jednak tylko dwóch, dlatego trwa zacięta walka o miano osoby, która najlepiej nadaje się na influencera.

W pierwszym materiale, który pojawił się na kanale Friza, uczestnicy zostali zaprezentowani, przydzieleni do pokojów oraz wzięli udział w pierwszym wyzwaniu. Widzowie już wtedy ocenili, kto sprawia według nich najlepsze wrażenie. W komentarzach zdecydowanie przeważają pozytywne komentarze dotyczące Bartka, nie zabrało także dobrych opinii na temat zachowania Hani czy Michała. Wraz z drugim odcinkiem, wiele się zmieniło.Drugi odcinek programu pojawił się na kanale Genzie. Tym razem mogliśmy zobaczyć jak uczestnicy radzą sobie w grze oraz prowadzeniu teleturnieju. Materiał pozwolił znacznie lepiej poznać wszystkie osoby biorące udział w projekcie Friza. To także w nim dowiedzieliśmy się, kto jako pierwszy z niego odpadł.


Ponownie w komentarzach możemy znaleźć głównie wpisy odnoszące się w pozytywny sposób do Bartka, ale tym razem i Faustyny. Czytamy m.in.:
Nie ma tutaj jakiegoś złotego biletu? Z bomby Bartek powinien go dostać!

Bartek trzymam mocno kciuki! Faustyna też mocna zawodniczka!

Wydaje mi się że Bartek najbardziej się wyróżnia z pośród wszystkich uczestników i ma ogromne szanse na wygraną

Moim zdaniem ten Bartek powinien dołączyć do ekipy

Bartek faktycznie nadal bryluje, ale Faustyna też zaczyna pokazywać potencjał!

Pod filmem pojawiły się także liczne komentarze krytykujące postawę niektórych uczestników. Głównie dotyczyły one Marceliny oraz Hani, która początkowo była niemal najlepiej oceniana przez widzów spośród całej trzynastki. Wśród najbardziej lajkowanych komentarzy czytamy m.in.:
Marcelina, Hania do outu! Marcelina totalnie się nie odnajduje a Hania trochę toksyczna.


Marcelina powinna odpaść... Michał się po prostu zestresował


Dobra co jak co ale Hania jest najbardziej negatywna osoba z nich wszystkich


Osobiście uważam, że powinna odpaść Marcelina. Jak nie w tym odcinku to w następnym, kiedy się nie otworzy na innych.

Dziś minął równy tydzień od startu nagrań "TWOJE PIĘĆ MINUT". Już jutro na YouTube pojawi się trzeci odcinek, a docelowo mają pojawić się trzy materiały serii tygodniowo. Jak dowiadujemy się także z Instagrama Friza, obecnie nagrania projektu stanęły na wyeliminowaniu 5 osób, a po tygodniowej przerwie w nagraniach, 8 uczestników wróci do walki w kolejnym etapie programu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.