Twitter nareszcie pozwoli edytować wpisy

Twitter nareszcie pozwoli edytować wpisy

Może się to wydawać abstrakcyjne, ale Twitter nie posiada opcji edytowania tweetów. Chociaż zgodnie z filozofią portalu długość wiadomości jest mocno ograniczona, to zawsze można się pomylić i potrzebować opcji edycji posta. Być może już niedługo się to zmieni i to za sprawą kontrowersyjnej gwiazdy.


Nie ma chyba bardziej pożądanej funkcji przez użytkowników Twittera niż możliwość edycji tweetów. Domagają oni się jej od wielu lat, gdy jednocześnie portal wydaje się ignorować te prośby i udawać, że temat nie istnieje - aż do teraz.

Wywrzeć wpływ na dyrektorów Twittera próbowały już gwiazdy o światowym zasięgu i popularności, takie jak Kim Kardashian - jednak bez skutku. Tym razem swoich sił spróbował Jeffree Star, czyli amerykańska gwiazda YouTube, muzyki, wizażu i mody.

W krótkim wpisie Jeffree poprosił o "przycisk edycji" w tweetach i podpisał się jako "wszyscy":I co ciekawe... Twitter zareagował lakonicznym:Wygląda więc na to, że skoro Twitter wykazał się inicjatywą i odpowiedział na błagania znanego artysty, to znaczy, że pracuje on nad opcją edycji postów. Aż trudno uwierzyć, że do tej pory nie ma jej w serwisie, ale przecież lepiej późno niż wcale. Oczywiście należy brać z przymrużeniem oka to, że edycję tweetów będziemy zawdzięczać Jeffree, bo prace nad tą funkcją z pewnością trwały już od dłuższego czasu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.